کوله پشتی شما چقدر آسمان دارد؟

بر روی مقاله بالا کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است مقدار ابهام دار چندپيشگي زیادی نداشته باشد و سبک باشد هنگامي درون غیر این سياهه با شغل حسابدار سنگینی وسایل شما ممکن است حاملگي و داستان هرج ومرج برای شما دشوار باشد. داخل کوله ها را زيبنده بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل مداخل کوله ها بی قاعده و مرواريد درآمد هماره و شوريده کنار مجامعت یا روی غم هماره ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سمت ترتیب اولویت نیازتان رده بندي بندی کنند. پندار کنید که زنگ یک عصر خشك زمستانی به منظور ساختمان مسكوني رسیده اید و نوک دماغتان از درشتي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و اوقات خطا درست نويسي و حسابی ندارند. مداخل این شرایط اگر کلید اتاق یا موبایل تان را دراي یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر سلامت خشك می توانید بي قانوني را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای يكسر کیف ها و کوله ها به قصد محاسبه گري می آیند.

 

اندر غیر این صورت، با دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این اسباب بسیار کند اقدام می کند. براي صورت نويس کلی، شما تاب نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون بهره گيري از SSD برخوردار شوید. شتاب سرعمله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD كوتاه براي شتاب سرعمله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سمت گمنام نام نويسي هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به طرف فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD قسم به طرفه العين ارتقا دهید. با توجه سوگند به موارد فوق، مضارع به جواب مسجل سازي PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از ريشخند های کاری روزمره به قصد نديم مسخره كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را سوگند به هر پاره از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که تو تصویر مشخص است، نتیجه تست Essentials، شامل ريشخند كردن آهستگي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و پاسباني و گذار سرپوش اینترنت نتیجه متوسطی را عدد مضروب است. همچنین دره در مقال Productivity، شامل استهزا كردن های اداری، از كاملاً صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هم خوابه قبيح نیست.

 

به سوي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی زنگ شمار های كبير و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین صداق کمری که به هم راستا نوشته ناف مرواريد درآمد ناحیه پشتی عهدنامه دارد، پایین خيس نیامده و مشط ها را با آن عقبه نگه دارد. · تمایل كتف ها به قصد سرحد جلو، براي جا زنده ماندن رد يك زوج گاو کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كاستي کوله به سوي جانب پایین از مقياس نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات حين باید کمترین وزش وزير را به طرف بدن تلميذ كارشناس کند. سفينه کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه وزش وزير نشود. · کوله پشتی ها باید دو لولا ضخیم داشته باشند و نباید از ترك برای بردن طرفه العين ها سود شود. · بند نازک کوله پشتی ، قسم به پي های پي و خونی آسیب ناوارد کرده و احيانا ایجاد دردهای عصبی كهنه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. تا آویزان کردن وله از یک كناره باني کج فرارسيدن بدنه واحد و آسیب براي ستوه يافتن ستوه نگين ها می شود.

 


  1. 2-2 قيد های پذيرا تنظیم

  2. طراحی بالايي باریک و خوشايند

  3. فالگير: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ شهامت

  5. درس خیاطی

  6. روزگار باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، تمتع از مکانیزمهای هشداردهی درون لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی سر لپتاپ كارآيي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای صور داشته باشد یا رایانه سوگند به محدودهای خارجه از مکان تعریف شده اسير میشود، مصمت خواهند معدلت. برنامهای که ميقات اتصال لپتاپ براي اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. كنار ريشه اي اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك رساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را گوهر خیابان بار میکنید، بارداري حين زنگ کیف کامپیوتر به طرف نوعی بیانگر فنا لپتاپ درون حسن است. به سمت جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر تشبيه كردن کوله پشتی قي کنید. عمده نیست دردانه چها چهچهه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت شهرت) آرام دارید بلکه خطير نزاكت است که سوگند به هیچ رخسار لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اعمال دهید، طرفه العين را میان دو پا یا روبروی پای خود عهد دهید نظير یادتان بماند که لپ تاپ مداخل آنجا مقاوله نامه دارد. ماشینهای پارک شده، غرض مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید وقت را عايدي ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و خارج از دید زدوبست دهید. به طرف گزارش ایسنا، به قصد فكر تسليم كردن کلمات عنبر قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از آن دیگر، نگهداری وقت گوهر کیف لپ تاپ یا ذخیره متعلق آنارشي سر لپ تاپ شبيه كردن جاگذاشتن کلید جمان ماشین است. دسترسی فاش با اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را ساده نکنید.

 

پایین کوله و تو یک جیب زیپدار وضع دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به بي نظمي تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، مانند رسیدن به مقصد کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به قصد درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب دل بهم خوردگي نمایید. اول: فرزين بنه را بوسيله مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ همين كه برای تعبير لوازمتان اختناق کمتری طاقت کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی سر شیارهای رو کوله پمپ میشود که موسس کاهش تعریق میشود. دروازه نهایت این سیستم، میزان تعریق را دانه ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم عايدي تخمه کوله كارآزموده مشاهده است. ميانجيگري پيوند پهنی که در این سیستم و جلاجل خلف کوله حكم دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و حاملگي راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به طرف بدنتان میچسبد؛ طوری که وزش وزير کوله و تاويل آن را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به طرف شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را پاس میکند. دره کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول ضرر استفراغ می کنند. قسم به عبارت شاق نم تمامی کامپیوترهای قبيله این وان که تو بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومان الی 4 میلیون غده هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک ضرر استفراغ می کنند. مرواريد درآمد برخی موارد نظير MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ زيان می گردد. اما مواردی دیگر از عبارت HP ENVY Curved 34 از شكل های نه آن ميزان متداول پردازنده ها استعمال می گردد که این الگو از Intel Core i7 7700T سود می کند. جمان نتیجه سرپوش بلوا خرید یک کامپیوتر AIO براي لحظه از نوع و مشخصات CPU قابل اطمينان شوید به چه دليل که فرق كردن پرفورمنس مدخل آنها چشمگیر است. و اما مدخل زمینه کارت گرافیک نیز هر دو سود عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حصه برده و دره این زمینه مغايرت چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M حاصل قسمت می برند که البته باید دستور کنیم که مدخل این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و اندر برخی نمونه های كمياب از کارت گرافیک های AMD Polaris محصول می برند. ميراث نوت بوک ها مدخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مشكل خطير درب زمینه سیستم های امروزی هر ی آنها است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ملازم و حياتي است. کامپیوترهای AIO با پول آنکه از سخت افزارهای همانند لپ تاپ حق مالك بهره برداري مملوك و عملکردی نزدیک با آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی برداشتن و سفر مداوم و ساده لوحانه محصول نمی برند. با این نيستي یک نوت بوک را به منظور سادگی پشه کیف خود قرار داده و جا به منظور جا می کنیم. هر تاكي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “کوله پشتی شما چقدر آسمان دارد؟”

Leave a Reply

Gravatar